twilight

8. prosince 2009 v 19:56
TAk jo to je film, ktery mi zmenil život! naprosto skvělý a nádherný a součást mýho života, takže až budu myt vic casu tk bude mýt vlastní rubriku, zatim se seznamte s jeho hrdiny!


Isabella Swanová
Charlie Swan
Edward Cullen
Alice Cullenová
ROsalie Cullenová
Esme Cullenová
Carlaisle Cullen
Emmett Cullen
Jasper Cullen
Jckob BLack
Bally Black
Jesica
Erik
Angela
Mike Newton ... Miluju je!
Celý příběh Stmívání se odehrává v malém deštivém městečku Forks, kam se přestěhuje hlavní hrdinka Bella ke svému otci. Život ve Forks jí zpočátku přijde nudný a nezajímavý, ale to vše jen do chvíle než se se seznámí s tajemným mladíkem Edwardem, který jí zachrání před rychle jedoucím neovladatelným autem. Poté se Bella díky svému usilovnému pátrání dozvídá pravdu o tom, že Edward je upír a příběh náhle nabírá jiný spád.

tooooolik je miluju!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MaD Womanka o_O MaD Womanka o_O | 8. prosince 2009 v 20:03 | Reagovat

:-D  :-D LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE  :-D  :-D  :-D  :-D

2 silverangel-vampires silverangel-vampires | 10. prosince 2009 v 13:07 | Reagovat

:-D jj my víííme  :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama