Stmívání

25. prosince 2009 v 11:47 |  Twilight saga
Celý příběh Stmívání se odehrává v malém deštivém městečku Forks, kam se přestěhuje hlavní hrdinka Bella ke svému otci. Život ve Forks jí zpočátku přijde nudný a nezajímavý, ale to vše jen do chvíle než se se seznámí s tajemným mladíkem Edwardem, který jí zachrání před rychle jedoucím neovladatelným autem. Poté se Bella díky svému usilovnému pátrání dozvídá pravdu o tom, že Edward je upír a příběh náhle nabírá jiný spád.

Edward Cullen je hlavní mužskou postavou celé ságy Stmívání. Je to upír a je zamilovaný do Issabelly. Mimo to je krásný a jee to vegetarián, tzn, že se živí krví zvířat, stejně jako celá jeho rodina. Bella zjíská jeho srdcce a i přez to, že Edwarda spaluje žízeň po její krvi, jí je schopen něžně líbat a nasazovat za ni život!

Issabella Swannová je hlavní dívčí postavou celé ságy Stmívání. Přistěhovala se do městečka Forks ke svému otci a zamilovala se zde do tajemného mladíka Edwarda.Navíc má "talent" přitahovat nebezpečí a to smrtelná na svou osobu a tk ji Edward stle zachraňuje před nějakou katastrofou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama